Spraw bliskim prezent na Gwiazdkę już teraz. Wybierz perfumy w Black Friday!

Często mówi się, że zapach perfum definiuje człowieka. Pokazuje jego osobowość, ale też charakter. Trudno się z tym nie zgodzić, jednak ograniczeniem w zakupie zapachu, który nas definiuje bywa jego cena. Ale to może się zmienić, wystarczy tylko skorzystać z oferty perfum na Black Friday.

Idealne prezenty na Gwiazdę. Skorzystaj z oferty w Black Friday!

Święta zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. Nie musicie jednak kupować prezentów na ostatnią chwilę i dzień przed Wigilią stać w długich kolejkach. Jeżeli chcecie zaoszczędzić, to najlepiej postawcie na zakup prezentów już teraz, tym bardziej że za kilka dni czeka nas Black Friday. Dostępne są w tym dniu perfumy najlepszych, ekskluzywnych marek. Jakie perfumy na Black Friday możecie zakupić? Warto wybrać np. nutę wanilii, która odpręża, nadaje perfumom subtelności, jednocześnie kojarzy się z elegancją, stylem oraz zmysłowością. Oczywiście możecie też wybrać nuty owocowe, choćby cytrynę, bergamotkę czy egzotyczne odmiany owoców. Kojarzą się one z ruchem, aktywnością, a więc takie perfumy polecane są dla osób bardzo aktywnych, które wiedzą czego chcą i nie boją się dążyć do celu. Jeżeli lubicie świeże akordy, a także subtelną woń, to wybierzcie perfumy z dodatkiem róży. Nie tylko pięknie pachną, ale też kojarzą się z subtelności i wyrafinowaniem. Zatem jak możecie zauważyć wybór nut zapachowych jest naprawdę duży. Kupując perfumy dla bliskich osób pamiętajcie, by zasugerować się ich preferencjami, a także stylem życia. Dzięki temu macie pewność, że prezent sprawi bliskiej osobie naprawdę wiele przyjemności, a także wywoła szczery uśmiech na twarzy.

Idea Black Friday, czyli historia w pigułce

Black Friday obchodzony jest w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia i to nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale niemal na całym świecie. W Polsce pierwszy zakupowy „Czarny Piątek” odbył się w 2011 roku. Zwróćcie uwagę, że termin został pierwszy raz użyty przez policjantów z Filadelfii, którzy właśnie w ten sposób określili tłum ludzi, a także duże korki, które powstały w związku ze świątecznymi zakupami. Można powiedzieć, że największe globalne marki podchwyciły tę nazwę i właśnie w tym dniu zaczęły oferować największe promocje. Obniżki cen w Black Friday sięgają nawet 75%, zatem to świetna pora na świąteczne zakupy.

Jak kupować na Black Friday, by jak najwięcej zaoszczędzić?

Jeżeli lubicie oszczędności i rzeczywiście chcecie zyskać jak największe, to musicie we właściwy sposób robić zakupy. Przed Black Friday najlepiej sprawdzić ceny perfum, które Was interesują, a następnie przeglądając ofertę już w zakupowy piątek porównać, czy rzeczywiście są one niższe. Dzięki zmianie ustawy o prawach konsumenta Urzędu Ochrony i Konsumentów oraz Ministerstwa Rozwoju o Technologii muszą być widoczna najniższa cena z 30 ostatnich dni. W związku z tym łatwo można zauważyć, czy wcześniej nie było taniej. Przepisy dostosowane są do dyrektywy Omnibus. Takie zmiany sprawiają, że w Black Friday rzeczywiście możecie kupować taniej i nie dochodzi do wcześniejszego windowania cen. Jak wiadomo dobre perfumy to towar ekskluzywny, za który trzeba sporo zapłacić, stąd warto skorzystać z obniżki w Black Friday i sprawić bliskim wyjątkowy prezent w niższej cenie. W ten sposób poczują się docenieni i ich Święta będą jeszcze bardziej udane.