Film,  Nowości

Filmy Świąteczne 2019

Od wpisu pod tytułem „15 filmów świątecznych 2018” minął już rok i przed nami już niedługo kolejne ŚWIĘTA. Z tej okazji przychodzę do was dzisiaj z listą filmów świątecznych z 2019 roku.

Jeśli tak jak ja, uwielbiacie świąteczny klimat, wieczory pod kocem z kubkiem gorącej czekolady i książką lub dobrym filmem, to na pewno przyda wam się ten wpis 🙂

Krótka uwaga:

1.Część z poniższych propozycji nie miała jeszcze swojej premiery w Polsce lub nawet za granicą. Przy każdym tytule zaznaczę, czy jest już dostępny lub kiedy odbędzie się premiera.

2. Z uwagi na to, że większości poniżej wymienionych filmów jeszcze nie oglądałam, dzisiejsze opisy nie                będą mojego autorstwa. Źródło: Filmweb

 

Zapraszam do czytania! Mam nadzieję, że tekst wam się spodoba i okaże się przydatny.

 

 

1. Last Christmas

(premiera w Polsce 29 listopada, na Świecie 7 listopada)

„Kate (Emilia Clarke) pracuje w dużym domu towarowym w Londynie jako elf. Jej życie jest pasmem niepowodzeń i złych decyzji. Jednak kiedy w pracy poznaje Toma (Henry Golding), jej życie zaczyna zmieniać się na lepsze. Pomimo, że pozornie ta dwójka kompletnie do siebie nie pasuje, magia świąt sprawia, że postanawiają iść za głosem swoich serc… ”

 

2. Upalne Święta (Holiday in the wild)

„Elegancka mieszkanka Nowego Jorku, którą opuścił mąż, udaje się samotnie na safari do Afryki i odnajduje w życiu nowy cel. ”

 

3. W Śnieżną Noc (Let it snow)

(premiera na Świecie 8 listopada)

„Trzy historie o niespodziewanej miłości splatają się ze sobą podczas burzy śnieżnej w Boże Narodzenie.”

 

4. A Cinderella Story: Christmas Wish

To nowoczesna wersja kultowej opowieści. Kat Emerson, początkująca piosenkarka i autorka tekstów ma wielkie marzenia, ale jeszcze większe problemy. Aktualnie mieszka z wredną macochą i jej próżnymi córkami i jest przez nie okropnie traktowana. Dziewczyna zostaje zmuszona do pracy w centrum handlowym jako śpiewający elf. Jedyny plus pracy, to Nick, przystojny Święty Mikołaj. W pewnym momencie Kat zostaje zaproszona na prestiżową galę świąteczną, ale jej rodzina robi wszystko, aby uniemożliwić jej pójście na przyjęcie.

 

5. Noelle

(premiera na Świecie 12 listopada)

Córka Świętego Mikołaja musi przejąć rodzinny biznes.

 

6. Santa Girl

Córka Świętego Mikołaja, chcąc doświadczyć normalnego życia udaje się na jeden semestr studiów na typowej amerykańskiej uczelni.

 

6. Klaus

(premiera na Świecie 15 listopada)

„Listonosz zostaje wysłany do zamarzniętego miasteczka na północy, gdzie ukrywa się Święty Mikołaj.”

7. The Knight Before Christmas

(premiera na Świecie 21 listopada)

Vanessa Hudgens ponownie w świątecznej produkcji Netflix. Tym razem na jej drodze staje prawdziwy średniowieczny rycerz, który w niezwykły sposób teleportował się do naszych czasów.

‘The Knight Before Christmas’

 

8. Christmas Town

(premiera na Świecie 1 grudnia)

Lauren opuszcza Boston, aby zacząć wszystko od nowa, ale nieplanowany przystanek, w postaci niezwykle radosnej i pełnej świątecznego ducha wioski, sprawia, że zaczyna kwestionować swoją decyzję.

‘Christmas Town’

 

9. Ghosting: The Spirit of Christmas

(premiera na Świecie 4 grudnia)

Jess ma za sobą wspaniałą randkę, jednak w drodze do domu ulega wypadkowi i umiera. Z pomocą przyjaciółki próbuje przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości.

‘Ghosting: The Spirit of Christmas’

 

10. Radio Christmas

(premiera na Świecie 9 listopada)

Po chwilowym zamknięciu radiostacji w której pracuje, D.J. postanawia nadawać z Betlejem w Pensylwanii, gdzie pracuje nad rozwiązaniem lokalnej zagadki i poznaje przystojnego rozwodnika.

‘Radio Christmas’

 

11. Write Before Christmas

(premiera na Świecie 17 listopada)

Porzucona przez chłopaka, Jessica postanawia wysłać kartki świąteczne wszystkim ważnym osobom w jej życiu.

‘Write Before Christmas’

Jeśli znacie język angielski, to tutaj znajdziecie dużo świątecznych tytułów, które już miały swoją premierę lub zostaną wypuszczone w tym miesiącu, ale nie będą tłumaczone na j. polski.

Polecam przeczytać również:

15 filmów świątecznych z 2018 roku

Zapraszam również na moje SOCIAL MEDIA:

INSTAGRAM

FACEBOOK

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.