Film,  Nowości

15 FIlmów Świątecznych z 2018 roku

Cześć moi kochani! Jak przystało na kinomaniaczkę, stale oglądam nowe filmy. Obiecaliśmy sobie z Kostą, że zaczekamy z oglądaniem filmów świątecznych do pierwszego grudnia. Jednak jako że oboje je uwielbiamy, nie wytrzymaliśmy i już w okolicach piętnastego listopada zaczęliśmy oglądać świąteczne produkcje 🙂

W każdym razie,  bardzo mnie cieszy fakt, że w tym roku Hallmark i Netflix przygotowali dla nas całe mnóstwo super filmów świątecznych. Jest więc co oglądać <3

Poniżej przedstawiam wam listę kilkunastu najnowszych filmów świątecznych z 2018 roku.  Zaczynajmy!


Kronika świąteczna (2018)

The Christmas Chronicles

Rodzeństwo, które od śmierci jednego z rodziców stale się kłóci, pewnej świątecznej nocy przyłapuje Świętego Mikołaja podczas pracy. Przez przypadek niszczą jego sanie, co skutkuje tym, że Święta stają pod znakiem zapytania. Teddy i Kate decydują się więc wyruszyć wraz z Mikołajem w podróż pełną przygód, aby uratować Święta.


Świąteczny Książę: Królewskie wesele (2018)

A christmas Prince: The royal wedding

Amber i Richard przygotowują się do wesela, a w międzyczasie próbują rozwiązać kryzys finansowy panujący w Aldovii, który niebawem może się przerodzić w coś wielkiego.


Świąteczny kalendarz(2018)

The Holiday Calendar

Młoda, utalentowana fotografka, która nie wie co zrobić ze swoim życiem,  dostaje w prezencie świąteczny kalendarz, który zdaje się przepowiadać przyszłość.


Zamiana z księżniczką (2018)

The Princess Switch

Stacy, cukierniczka z Chicago i Lady Margaret, która niedługo ma poślubić księcia, przypadkowo spotykają się podczas świąt i odkrywają, że wyglądają jak bliźniaczki. Przytłoczona królewskimi zwyczajami i zasadami panującymi w pałacu Lady Margaret wpada na pomysł, aby dziewczyny zamieniły się miejscami na kilka dni.


You Can’t fight Christmas (2018)

Leslie jest dekoratorką wnętrz i wielką fanką Świąt. Od lat jej największym zleceniem jest przystrajanie wnętrza Hotelu Chesterton. W tym roku jednak okazuje się, że hotel ma zostać przekazany bratankowi obecnego właściciela, który nie jest fanem Świąt i planuje wprowadzenie drastycznych  zmian, które nie podobają się Leslie.


My Christmas Inn (2018)

Jen, pracująca w dużej agencji marketingowej w Nowym Jorku, dowiaduje się, że jej zmarła ciocia, zostawiła jej w spadku hotelik w małym miasteczku na Alasce.

Poinsettias for Christmas (2018)

Kilka tygodni przed Świętami, Ellie dostaje telefon od swojej mamy, która prosi ją o pomoc na rodzinnej farmie. Dziewczyna, która kilka lat wcześniej w pogoni za marzeniami przeprowadziła się do dużego miasta, wraca w rodzinne strony, aby pomóc rodzinie.


Christmas Contract (2018)

Niedawno porzucona, młoda dziewczyna stresuje się przed wyjazdem do domu rodzinnego na Święta, kiedy dowiaduje się, że spotka tam swojego byłego chłopaka z nową dziewczyną. Prosi o pomoc brata swojej przyjaciółki, który ma udawać jej chłopaka.


A Christmas Switch (2018)

Dwie identyczne kobiety, po niespodziewanym spotkaniu w centrum handlowym, następnego dnia budzą się w swoich ciałach.


Christmas at the Palace (2018)

Katie, doświadczona łyżwiarka, zostaje zatrudniona przez księcia San Senovy, aby pomogła jego córce w przygotowaniach do świątecznego przedstawienia na lodzie.


Christmas in Love (2018)

Ellie i Nick to dwoje zupełnie różnych ludzi, którzy dla dobra biznesu muszą znaleźć sposób, aby się „nie pozabijać”. Ellie jest właścicielką cukierni w małym miasteczku, do którego przyjeżdża Nick, pełen pomysłów na to jakie zmiany należy wprowadzić w biznesie Ellie.


A Veteran’s Christmas (2018)

Grace po dwóch misjach w Afganistanie wraca w rodzinne strony. Do Świąt zostało kilka tygodni, ale Grace wcale to nie cieszy. Po rozłące z ukochanym jest jej bardzo ciężko. Z pomocą lokalnego stróża prawa przypomina sobie czym jest magia Świąt.


It’s Christmas, Eve (2018)

Eve znajduje się w trudnym położeniu, kiedy musi zamknąć szkolny program artystyczny. Przy okazji musi uporać  się z trudną przeszłością.


Christmas at Pemberley Manor (2018)

Elizabeth, niemająca szczęścia w miłości, zajmuje się planowaniem wesel. Kiedy próbuje wynająć Pemberley Manor jako miejsca kolejnego przyjęcia weselnego, zakochuje się we właścicielu posesji.


Road to Christmas (2018)

Producentka filmowa zostaje zmuszona do wyprodukowania kolejnego programu wraz z synem prowadzącego. Początkowo nie jest zadowolona z tego powodu, jednak w końcu Święta zbliżają wszystkich do siebie.


W kategorii kina, jeśli chodzi o grudzień, to planuję:

  • dodać jeszcze jeden post z nowymi filmami świątecznymi z 2018 roku, dlatego, że jest dużo więcej pozycji, których nie umieściłam w tym poście, bo nie chciałam żeby był zbyt długi, oraz kilka filmów będzie miało premiery dopiero na dniach
  • dodać osobny post z klasykami, czyli filmami świątecznymi, bez których nie można zacząć Świąt

Mam nadzieję, że skorzystacie z podanych przeze mnie propozycji filmowych i umilą wam one nadchodzące wieczory 🙂

W grudniu posty na blogu będą się pojawiały częściej niż zwykle, to znaczy będzie ich dużo więcej niż 4 na miesiąc. Nie jestem pewna czym dam radę dodawać je codziennie, lub nawet raz na dwa dni, ale postaram się o kilka postów tygodniowo. Mam dużo pomysłów i informacji, którymi chciałabym sie z wami podzielić, więc sprawdzajcie bloga na bieżąco.

Zobacz też:

Filmy Świąteczne 2019

 

Pamiętajcie, aby obserwować mnie w SOCIAL MEDIACH:

IG: nieslychanablog

FB: nieslychana

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.